ניקוי מזגנים בבית דגן  – פיקס קור

בית דגן שוכנת בקרבת גוש דן ויש בה אוכלוסיה הצורכת שירותים שונים כולל שירותי מיזוג אוויר. חברת "פיקס קור מיזוג אוויר" מבצעת התקנה, תיקונים, ניקיון ותחזוקה של כל מערכות מיזוג האוויר הקיימות. ניתן למצוא מספר סוגי מזגנים. הפופולאריים ביותר הם המפוצלים. הם מגיעים בשתי יחידות. פנימית הכוללת מאיצים ובטריות וחלקים נוספים, וחיצונית שבה מצוי המדחס המרעיש, וכן, חלקים אחרים. הם מחוברים ביניהם בצנרת וחיווט חשמלי. המפוצלים העיליים הם הנדרשים ביותר ואחר כך מיני מרכזיים ומרכזיים. בחירת המזגנים נעשית על פי גודל החלל אותו יש לקרר, צורתו ועיצובו, וכן, על פי טעם אישי, יכולת כספית ועוד. המזגנים פעילים מאוד בימי קיץ לחים וחמים ומצטברים בתוכם אבק ולכלוך, ובנוסף, נוצרות בהם מעת לעת נקודות עובש בצבע שחור. יש לנקות בדחיפות מזגן כזה ניקוי יסודי ועמוק. ניקוי מזגנים בבית דגן באופן יסודי נעשה בנוסף לניקוי שגרתי של המסננים. ניקוי מסננים יכול להיעשות עצמאית על ידי הבעלים עם הדרכה של מומחי החברה, אבל את היסודי מומלץ לעשות על ידי טכנאי מוסמך כדי למנוע קלקולו בעת הניקוי ועל מנת לקבל תוצאה טובה. דחיית ניקוי אינה טובה למזגן עצמו ולאנשים הנושמים את האוויר אותו הוא מזרים. מזגן סתום מתאמץ מאוד וצורך אנרגיה מרובה יותר. החלקים שבו מתבלים יותר ותפוקתו חלשה מאוד. האוויר רווי בחלקיקי אבק וברטיבות ולכן, מסוכן לבריאות. עלולים להתפתח נגעים שונים במערכת הנשימה העלולים להצטבר לכדי מחלות נשימה. כל התופעות הללו אופייניות לכל סוגי המזגנים, ולכן, הטיפול בכולם נדרש. ניקוי מסננים יש לעשות אחת לכמה חודשים וניקוי פנימי אחת לשנה, שנתיים ואף יותר. הכול תלוי במידת הזוהמה הנכנסת למזגן וכמות העובש הנוצרת.

ניקוי פילטרים וניקוי יסודי

ניקוי מסננים נחשב לפשוט, יחסית. יש לנתק את המזגן מהחשמל, להרים את המכסה החיצוני ולשלוף את המסננים החוצה. ניתן לנקותם עם מברשת רכה או לשטוף אותם בזרם מים. לאחר מכן, מניחים אותם להתייבש ורק לאחר ייבושם המוחלט מכניסים אותם למקומם בצורה מדויקת. סוגרים את המכסה, מכניסים את התקע לחשמל ובודקים שהמזגן אכן מקרר היטב. ניקוי עמוק מורכב יותר. יש לנתק אל החשמל ולהסיר כליל את המכסים עד לחשיפת כל החלקים הפנימיים לעין. ניתן לראות את האבק המצטבר על המאיץ. מתקינים שרוול מתחת למזגן לניקוז המים. מזרימים מים בלחץ והם שוטפים את הלכלוך החוצה. כבר כאן ניתן לראות את הלכלוך הרב המצוי במים המוזרמים לשרוול וממנו לדלי שברצפה. שני אלה שומרים על סביבת עבודה נקייה ולא רטובה. בשלב הבא מזרימים שוב מים פנימה באמצעות מיכל התזה. אלא שהפעם בתוך המים מהולים חומרי ניקוי הגורמים להמסת הלכלוך שנותר במקומות זעירים. הם נשטפים החוצה וכל החלקים הפנימיים הינם נקיים עתה. לאחר מכן, מרססים חומר מיוחד המונע הצטברות עובש. בשלב הבא מחזירים את כיסויי המעטפת, מחזירים את תקע החשמל ומפעילים כדי לבדוק שהמזגן פועל היטב. חברת "פיקס קור מיזוג אויר" מבצעת ניקוי מזגנים בבית דגן על פי קריאה מסודרת. הם יכולים להתבצע גם כאשר מקבלים קריאה לתיקון מזגנים משובתים או שאינם פועלים בצורה חלקה. תקלות נפוצות הם: מזגן מושבת, שאיננו פועל בצורה חלקה, מזגן מרעיש והן עלולות להיגרם מחוסר בגז, ממדחס מושבת, מלוח פיקוד תקול, מסתימות בצנרת ועוד. טכנאי מוסמך מורשה לתקן תקלות אלו. ניקוי המתבצע לאחר תיקון יכול לחסוך קריאה נוספת ומיוחדת בעתיד ולחסך כסף לבעלים. הטכנאי מגיע לכל עבודה עם ניידת שירות מאובזרת ויבצע עבודתו באופן המקצועי ביותר.

תיקון מזגנים בבית דגן  – פיקס קור

שירות אחר נדרש מאוד הוא תיקון מזגנים בבית דגן והטכנאי יגיע לכל קריאה דחופה או מסודרת במהירות האפשרית. קיימות תקלות שונות נפוצות. אחת מהן היא בריחת גז והדבר נובע מדליפה מהצנרת מנקודות חיבור וכדומה. במקרה כזה המזגן לא יפיק את רמת הקור הנדרשת. יש לאתר את נקודת הדליפה ולתקנה בצורה יסודית. סיום הטיפול הוא בבדיקה שהמערכת חזרה לתפקוד רגיל. מדחס תקול גורם למזגן להפסיק לפעול. במידה ולא ניתן לתקנו במקום הוא יפורק ויילקח למעבדה. במידה ויש צורך להחליף בחדש, אזי תוצע ללקוח אופציה להחלפת כל המערכת. במידה והמזגן ישן אזי האופציה משתלמת מאחר ועלות התיקון תהיה נמוכה אך מעט מעלות של מערכת חדשה. השקעה גדולה מעט יותר תספק ללקוח מזגן חדש ומודרני.  תקלה חמורה אחרת הגורמת להשבתה היא לוח בקרה תקול. גם כאן יהיה צורך בהחלפה וגם כאן תוצע בנסיבות שונות אופציית רכישת חדש. תקלות קטנות יותר הן  סתימות לסוגיהן אשר עלולות להתרחש בצנרת ובמסננים כאן יש צורך לשלוף אותם ולנקות. קצרים חשמליים מפסיקים פעילות מזגן וכאן הטיפול חייב להיעשות  על ידי חשמלאי מוסמך. תקלות אחרות הן מזגן קופא, מרעיש, לא מגיב לשלט, ריח רע העולה ממנו ועוד. מומלץ, במרבית המקרים, להתקשר לטכנאי. הוא ינסה לתת עצות טלפוניות לתיקון עצמי של תקלות קטנות. במידה ולא ניתן להתגבר עצמאית על הבעיה הוא יגיע במהירות האפשרית וכל תקלה תטופל במהירות ובצורה מקצועית. מומלץ לבצע תיקון מזגנים בבית דגן על ידי חברת "פיקס קור מיזוג אוויר" שהינה בעל מוניטין. היא ביצעה עשרות שירותים בתחום ורכשה ניסיון מצטבר אותו תנצל לטובת כל לקוח.  הטיפול ניתן לגבי מערכות השייכות ליצרנים שונים.

תעודת טכנאי מוסמך

תעודת טכנאי מוסמך

שלחו לנו הודעה

לקוחות ממליצים

בדרי מאשדוד

בעל המקצוע היה בסדר גמור.

אשדוד

ליאור מאשדוד

ממליץ בחום,היה מקצועי,עשה עבודה טובה.

אשדוד

מאור מבת ים

בעל המקצוע היה בסדר גמור.

בת ים

לירז מתל אביב

אדם מקסים , סיים את העבודה מהר , מרוצה מהעבודה!

תל אביב

שי מראשון לציון

מרוצה מהשירות , אמין , מחיר הוגן.

ראשון לציון

דוד מתל אביב

עומרי היה בסדר גמור, הגיע בזמן וגבה מחיר הוגן.

תל אביב

הדר מרמת גן

הוא היה גמיש בשעות והגיע מהר בערב.

רמת גן

עומרי מרמת גן

הגיע מאוד מהר , ותוך חצי שעה הגיע אלי מרגע שהתקשרתי אליו בערב , הוא היה מקצועי ומהיר.

רמת גן

אסף מתל אביב

בעל המקצוע היה סבבה.

תל אביב

שלמה מבני ברק

עומרי היה מעולה! הגיע בזמן, ביצע את העבודה ביעילות, מרוצה מאוד!

בני ברק

נתנאלה מרחובות

יופי של עבודה, הגיע מהר, היה נעים!

רחובות

דוד מרמת גן

מקצועי , אדיב ואמין , ממליץ.

רמת גן

לירון מלוד

בעל המקוצע אדיב הוגן ושירותי.

לוד

יזהר מתל אביב

איש מקצוע היה מקצועי והגיע בזמן.

תל אביב

איילה מיבנה

אמין , יעיל , ממליצה .

יבנה

נתן מתל אביב

איש מקצוע היה בחור כנה ואמין!

תל אביב

אירית מחולון

בעל המקצוע היה מקצועי אדיב.

חולון

יוסי מאשדוד

הגיע בזמן והשירות טוב.

אשדוד

יורם מיבנה

בעל המקצוע היה מקצועי, אדיב, נתן שירות טוב ואמין!

יבנה

שירן מיבנה

הגיע בזמן, היה מאוד מקצועי ואדיב, מרוצה וממליצה.

יבנה

עדי מתל אביב

מאוד אדיב, מאוד נחמד, מגיע בזמן, מאוד אכפתי.

תל אביב

ריבי מראשון לציון

מקצועי,נקי ומסודר,אמין.

ראשון לציון

ניצה מחולון

הגיע בזמן , עשה עבודה , ממליצה .

חולון

יערה מבת ים

בעל המקצוע היה מקצועי, אדיב.

בת ים

מורן מתל אביב

הגיע בזמן,עשה עבודה נקייה,אני מאוד מרוצה!

תל אביב

אורן מתל אביב

הגיע בזמן,עשה עבודה טובה,היה אדיב,בעל מקצוע טוב.

תל אביב

אביחי מתל אביב

בעל המקצוע היה קצועי, אדיב, מרוצה מאוד!

תל אביב

איגור מרמת גן

מקצועי,עשה עבודה כמו שצריך.

רמת גן

שמעון מתל אביב

ביצע עבודה טובה ונקייה , ממליץ בחום .

תל אביב

עופר מראשון לציון

היה מקצועי , ממליץ בחום.

ראשון לציון

שמעון מראשון לציון

הוא היה חביב ומקצועי.

ראשון לציון

לאון מתל אביב

היה מקצועי מאד ואמין.

תל אביב

יוסי מתל אביב

מקצוען אמיתי. מאד מרוצה ממנו.

תל אביב

אורן מקרית מלאכי

מאד מקצועי .הגיע בזמן ותקתק את העבודה . מחיר הוגן .

קרית מלאכי

תום ממושב מצליח

שירות אדיב ומקצועי!

מושב מצליח

עופר מתל אביב

בעל המקצוע הגיע בזמן, אבחן נכון את הבעיה, תיקן את התקלה בצורה מקצועית. אנו מאוד מרוצים.

תל אביב

אבי מראשון לציון

הזמנתי את בעל המקצוע לבעיה שהייתה לי במזגן, שהסתברה כמחסור בגז. הבעיה טופלה על-ידו במקצועיות ונגבה בעבורה מחיר הוגן. ממליץ!

ראשון לציון

סטלה מאשדוד

מאד מקצועי, זריז, אמין.

אשדוד

אורית מתל אביב

בעל המקצוע היה מקצוען, נעים הליכות, אדיב, מרוצה מאוד!

תל אביב

עמליה מבת ים

בחור אמין, מקצועי וישר, אדיב, סבלני ומנומס!

בת ים

דוד ראשון לציון

הייתי מאוד מרוצה מהעבודה,ממליץ בחום!

ראשון לציון

ספרו לנו איך היה השירות

מעוניינים בהצעת מחיר ללא כל התחייבות?