שלט למזגן אלקטרה לא עובד

מזגני אלקטרה נחשבים לטובים מאוד ונפוצים מאוד בשוק. הם מגיעים בערכה הכוללת גם שלטים מותאמים. ניתן למצוא מבחר מזגנים השונים אלו מאלו במפרט הקיים בהם כמו גם בתפוקת האנרגיה שהם מסוגלים לספק. קיימים מפוצלים עיליים, מיני מרכזיים ומרכזיים. המפוצלים מגיעים בשתי יחידות. הפנימית בה מצוי המעבה וחלקים נוספים והפנימית בה מצוי המדחס האחראי על דחיסת האוויר לצנרת. את הפנימית מחברים לקיר בגובה רצוי המספק זרימת אוויר אופטימאלית לכל פינות החדר. טכנאי מזגנים מטעם "פיקס קור" משווק אותם, מתקינם ואף מבצע שירות תחזוקה כולל ניקוי מזגנים על בסיס שנתי ולפי הצורך.

מזגנים בעוצמות שונות

המזגנים מגיעים בתפוקות אנרגיה שונות הנמדדות בכוח סוס. זאת החל מאחד ועד לארבעה ויותר. הבחירה נעשית על פי גודל השטח שיש לקרר. טכנאי מזגנים מספק ייעוץ לגבי המזגן הרצוי אצל כל לקוח. מדובר במערכות חזקות ואמינות המסוגלות לפעול לאורך שעות רבות ולאורך שנים ארוכות. יש להתקינן בצורה תקנית ולתחזקן באופן שוטף. נדרש ניקוי מזגנים מעת לעת כדי לשמור על זרימת אוויר טובה וכדי למנוע מלכלוך ואבק להצטבר על מנועים ורכיבים חיוניים, מה שעלול לגרום להם להתאמץ ולקצר את חייהם.

תקלות

ניתן למצוא תקלות שונות כולל בשלטי המזגנים. נשאלת השאלה מדוע שלט למזגן אלקטרה אינו עובד? הסיבות יכולות להיות תקלה בעינית של המזגן או תקלה כללית בו. בכל מקרה מומלץ לא לטפל עצמאית בתקלה מורכבת בעיניות מחשש להחמרת הבעיות אלא להזמין טכנאי מזגנים מוסמך היודע לאבחן את הבעיות ולטפל בהן במהירות.

שלט לא תקין – שלט יכול להתקלקל עקב רטיבות או נפילה למים, בגלל קצר פנימי, נפילה מגובה המזעזעת רכיבים פנימיים בו ועוד. ניתן לבדוק עצמאית את השלט. יש לוודא שנמצאים במרחק 8 מטר מהמזגן בקו ישר וללא הפרעה של גורמים בדרך. במידה והוא אינו גורם למזגן לפעול אזי הסיבה העיקרית היא שהוא תקול. הטכנאי יודע לזהות תקלות אלו במהירות ויספק אחד חדש ותקני של החברה במקום הישן.

עינית מזגן תקולה – עינית השלט עלולה להיפגע מסיבות שונות. כדאי לבדוק, תחילה, שהיא אינה מלוכלכת מאבק או מלכלוך אחר. במידה והיא נקייה אזי יש צורך להחליפה. הטכנאי ישלוף ממקומה את הישנה ויכניס אחרת מקורית של החברה. החשיבות לשימוש בחלקים מקוריים רבה מאוד מאחר והיא תורמת לפעולה חלקה של המערכות, ובנוסף, מקטינה מאוד את הסיכוי לבלאי מהיר מדי.

מזגני אלקטרה איכותיים

מזגנים עיליים נפוצים בבתים פרטיים, במשרדים קטנים וכדומה. המיני מרכזיים מיועדים לבתים גדולים או למשרדים רבי ידיים. בכל אתר כזה יש חדרים מפוצלים והאוויר זורם אליהם בשרוולים המותקנים מעל הנמכות תקרה העשויות גבס עץ ועוד. המערכות המרכזיות נועדו לקירור אולמות, חנויות, בתי קולנוע ועוד. בסופרמרקטים, למשל, ניתן לראות את השרוולים המותקנים ברום התקרה. הם שולחים את האוויר ישירות למטה ובכך יתרונם הרב. כל המערכות הללו מופעלות על ידי שלטים איכותיים שלרוב, פועלים ללא תקלות.

שירות מקצועי

מומלץ לקבל שירות אצל "פיקס קור" בעל המוניטין הרב. הטכנאים נשלחים מטעמו ללקוחות פרטיים, מוסדיים, עסקיים ואחרים. השירות המקיף ניתן לאורך כל ימות השנה, ובמידת הצורך, גם בשעות לא שגרתיות למקרי חירום. ההנהלה והעובדים נעזרים בתשתית מתאימה הכוללת ניידות שירות, ציוד לאבחון תקלות וטיפול בהם ועוד. הם בעלי ידע רב וניסיון עשיר המגיע ממתן שירותים מקיפים ללקוחות רבים. השירות ניתן באזורים רבים בארץ במחירים נוחים, ולכן, מומלץ ללקוחות לא לטפל בתקלות באופן עצמאי מחשש לגרימת נזקים נוספים.