מזגן לא מוציא מים

הקיץ הישראלי הינו חם במיוחד ונדמה כי עומס החום אך גדל משנה לשנה. תפוצת המזגנים גדלה כל העת והם מבוקשים, למעשה, בכל אזורי הארץ כולל בצפון. ניתן למצוא מגוון רחב של  מזגנים המגיעים בשלוש קטגוריות. מפוצלים עיליים, מיני מרכזיים ומרכזיים. המפוצלים הם בני שתי יחידות. החיצונית שבה מצוי המדחס שהוא, למעשה המנוע הדוחס את האוויר לצנרת בלחץ. לידו ניתן למצוא חלקים נוספים. ניתן למצוא בו את המאייד וחלקים נוספים אחרים. למרות היותם מכשירי חשמל אמינים עלולות להופיע בהם תקלות שונות כולל מצב בו מזגן לא מוציא מים. נשאלת השאלה מדוע? היא נובעת מבלאי, חבלות ועוד. טכנאי מזגנים מטפל  בכל סיטואציה בהצלחה.

בחירת המזגן

את המזגן בוחרים על פי השטח שיש לקרר. הם מגיעים בעוצמות שונות הנמדדות בכוחות סוס. הקטנים הם בני 1 כוח סוס והגדולים מגיעים ל4 כוחות סוס ויותר. המערכות המיני מרכזיות מעבירות את האוויר בשרוולים המותקנים בגובה החדרים ומעל הנמכות תקרה. המרכזיות מתאימות לאולמות גדולים, לסופרמרקטים ועוד. ניתן לראות את השרוולים שלהם בגובה התקרה. הם מזרימים את האוויר למטה.

שמירה על המערכות

מזגנים נחשבים למכשירים אמינים ויכולים לעבוד גם שעות ארוכות ברציפות. הם מיוצרים על ידי חברות בעלות ידע רב וניסיון עשיר המקפידות מאוד על ייצור תחת בקרת איכות מחמירה. יש לתחזק אותם על בסיס קבוע הכולל גם ניקוי מזגנים תקופתית. הניקוי מסייע לשמור על חיוניות המערכות, ימנע מהאבק והלכלוך המצטבר לשבש את פעולות החלקים וימנע מהמנועים מאמץ יתר. כמובן, שהוא אף יסייע לזרימת האוויר הטובה.

תקלות

המזגנים נחשבים למערכות מורכבות הכוללות רכיבים שונים. משום כך, תקלות עלולות לקרות עקב בלאי שלהם ושל חלקים אחרים. תקלות אחרות עלולות לנבוע, מתאונות, חבלות, תאונות ועוד. טכנאי מזגנים ידוע לאתר אותן ולטפל בהם בצורה יסודית ומקצועית. נשאלת השאלה מדוע מזגן לא מוציא מים? הסיבות לכך מגוונות מומלץ ומומלץ לא לטפל בתקלה עצמאית מחשש להחמרת הבעיה אלא להזמין שירות בהקדם האפשרי.

סתימה בצינור הניקוז

נשאלת השאלה מדוע מזגן לא מוציא מים? הסיבה היא בעיקר בגלל סתימה  בצינור הניקוז. טכנאי מזגנים יגיע ללקוח ויאבחן את הבעיה. במרבית המקרים הבעיה נוצרת עקב לכלוך הנתקע בתוך הצינור. לעיתים, מדובר בעלים שהרוח העיפה, באבנים קטנות החודרות למקום או בלכלוך אחר. הניקוי ייעשה באמצעות מכשירים מיוחדים ובשיטות שונות. התקלה יכולה להיווצר גם בגלל שיפוע לא נכון של הצינור הגורם לכך שהמים לא יתנקזו החוצה. כאן יהיה צורך בתיקון זווית בה מצוי הצינור, ולעיתים, תידרש החלפת צינור לחדש. במקרים רבים, משלבים בשירות הנ"ל גם ניקוי מזגנים. לאחר הטיפול תיעשה בדיקה כללית לוודא שהמזגן עובד היטב.

חוסר בגז

במקרים נדירים יותר נוצרת התקלה גלל מחסור בגז. למעשה, זאת תקלה הנחשבת משנית בגלל שהדבר גורם לכך שלא מוזרם אוויר קר או חם, ובכל מקרה, יש צורך להזמין טכנאי מזגנים אשר יוסיף גז בכמות מספיקה לטובת קירור או חימום יעילים.

שירות מקצועי

מומלץ להזמין את "פיקס קור" לשירות תיקונים. ברשותו תשתית איכותית הכוללת ניידות שירות, ציוד לבדיקה וטיפולים וצוותים מוכשרים. השירות המקיף כולל ייעוץ לגבי המזגנים הרצויים לכל לקוח, התקנות, תחזוקה ותיקונים מסוגים שונים. השירות ניתן לפרטיים, לעסקים, למוסדות ציבור ולכל מי שנזקק לו. הוא ניתן לאורך כל השנה ולאורך כל שעות היום כולל הגעה למקרים דחופים. כל החבילה ניתנת במחירים נוחים לכל כיס ולכן כדאי לא להתעסק עם הבעיה לבד מחשש להחמרתה.